15 49.0138 8.38624 http://www.kamon.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA cookie-true 600
Pirk už 40€ ir gauk NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ! NEMOKAMAS prekių atsiėmimas VILNIUJE, Savanorių pr. 22 - 218 kab. (iš anksto susitarus tel. +370 677 70954)

Apie mus

Esame internetinė parduotuvė, kurioje rasite daugiausia vienspalves, raštuotas vaikiškas pėdkelnes. Bendradarbiaujame su tokiais prekių ženklais kaip Wola, Gatta, Rewon. Šie prekiniai ženklai – kokybės garantas. Siūlantys ne tik kokybiškas, stilingas, bet ir iš įvairių pluoštų vaikiškas pėdkelnes. 

Priimame individualius užsakymus. Galime užsakyti didesnį kiekį vienos spalvos vaikiškų pėdkelnių būreliams, darželinukams, mokyklinio amžiaus vaikams.

Siūlome palankias didmenines kainas ir kiekius mažoms parduotuvėlėms.

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite Lietuvoje kamon.lt užsakymu pagamintų vaikiškų golfų ir palaidinių ilgomis rankovėmis. Gaminiai kokybiški, pagaminti iš aukštos kokybės audinių, puikiai dėvisi. Vaikiškiems golfams, palaidinėms taip pat taikome palankias didmenines kainas.

Mūsų tikslas – kokybė!

Gero apsipirkimo!
Pagarbiai, kamon.lt

Nupirk man

El.p. peržiūra

Ar galėtum nupirkti man? ;)

Į parduotuvę

Dizaino pasirinkimai

E-mail Settings