15 49.0138 8.38624 http://www.kamon.lt arrow 0 arrow 1 1 Jūsų laiškas išsiųstas Klaida. Pabandykite dar kartą. Naujiena Naujiena AKCIJA cookie-true 600
Pirk už 40€ ir gauk NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ! NEMOKAMAS prekių atsiėmimas VILNIUJE, Savanorių pr. 22 - 218 kab. (iš anksto susitarus tel. +370 677 70954)

Partnerystės programos sąlygos

UAB Kamon vykdo didmeninę prekybą vaikiškomis pėdkelnėmis, golfukais. Bendradarbiaujame tiek su juridiniais, tiek ir su fiziniais asmenimis, vykdančiais individualią veiklą. Norėdami tapti mūsų partneriais, gauti išskirtinį pasiūlymą ir sąlygas, kreipkitės el. paštu kamon@kamon.lt arba telefonu +37067770954.

Informacija didmenininkams.

Sistema jau paruošta pirkimui didmena. Prisijungus prie kamon.lt el. parduotuvės galite vykdyti pirkimą didmena, tik prieš tai sulaukę patvirtinimo iš kamon.lt administracijos. Didmeninių kainų palyginimui su mažmeninėmis, galite naudoti prekei priskirtus “lojalumo taškus”. Norėdami panaudoti kamon.lt suteiktą kreditą, nuolaidos kuponą arba sukauptus “lojalumo taškus” didmeninkas privalo vienam apmokėjimui surinkti ne mažesnį kaip 500 LT užsakymą.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į kamon.lt administraciją.

Nupirk man

El.p. peržiūra

Ar galėtum nupirkti man? ;)

Į parduotuvę

Dizaino pasirinkimai

E-mail Settings